Pokój mały dla dzieci – to jest zawsze poszukiwani

Pokój mały dla dzieci – to jest zawsze poszukiwanie niestandardowych rozwiązań, jak zmieścić wszystko, czego potrzeba w pokoju 8-12 metrów, tak że istnieje co najmniej kilka pokój do gier. Ponieważ jest to nietypowe rozwiązanie jest konieczne, zakres i wskazówek wyszukiwania w Internecie jest często bezużyteczne, ponieważ każdy mały pokój ma swoje własne cechy (położenie Banaby drzwi, okien, liczby elementów, etc.). Ponadto, z nieznanych powodów, magazyny wewnętrzne są często nazywane “mały” pokój dziecięcy dość dobry rozmiar. Wreszcie, wiele dyktować same dzieci – istnieje różnica w projektowaniu pokoju małego dziecka za trzy letniego chłopca i dziesięcioletniej dziewczynki, ja nie mówię o tym, kiedy dwóch lub trzech dzieci.
8889300
Dlatego zgadzam się, że w tym artykule, po pierwsze, małe dzieci pokój wywołanie pokojowe 8-12 metrów (często właśnie taki pokój jest podana dla dzieci), a po drugie, nie uważają gotowych rozwiązań i pomysłów, które mogą być przydatne dla Ciebie po pewnym twórczego przemyślenia. Które wymagają niemal nieuniknione, a ja zachęcam, aby nie uciekać od niego, bo spędzając czas myślenia i planowania, można zaoszczędzić pieniądze i wysiłek później.

Ponadto należy zachęcać do krytycznego miejsca piękne zdjęcie dziecka – mogą wyglądać dobrze, ale może ujawnić Parse dość nieoczekiwane rzeczy. Jako przykład, w poniższej fotografii.

małych dzieci zdjęcia pokojowe 38Posmotrite zdjęciu po prawej stronie. Istnieje półki i łóżko pojedyncze meble, lekko na łóżko blisko stojaka, dzięki czemu Banaby całkowicie stracił około jednej trzeciej metra sześciennego przestrzeni. Jedna trzecia metra sześciennego w pokoju małego dziecka – to dużo! Wnętrze wygląda ładnie, ale neergonomichen. Nabycie takich mebli w pokoju dla małych dzieci – to błąd.

małych Pokój dziecięcy Photo 18Na zdjęcie po lewej stronie – ta sama historia. I pamiętajcie, to wnętrze jest pozycjonowany jako wnętrze jest miejsce dla małych dzieci – i co widzimy? Co znowu stracił cennego miejsca gdzie łóżko spoczywa na stojaku i stojak niesie tylko rolę dekoracyjną, a nie kompletny system przechowywania.

 

Komoda i biurko dla dzieci też są oddzielne, bez półki nad stołem, który bez wątpienia potrzebne do wygodnej pracy. To jest – wady takiego doboru mebli w przedszkolu, gdzie każdy mebel jest jedno – pokój jest zatłoczone, dużo przestrzeni stracił na próżno.

obraz Room Photo 20A za małych dzieci nie jest tak reprezentacyjny, ale przedszkole mieszkalnych. Jest to mały, wąski pokój, z dużą ilością rzeczy do sklepu Banaby. Tutaj użyliśmy bardzo ergonomiczne rozwiązanie – zintegrowany łóżka szafka, szuflady, półki. Takie zintegrowane meble do pokoju dziecięcego coraz większe, a tak naprawdę nadaje się do małych pokojów dziecięcych.